Juuksur:

- Lõikused
- Värvimine
- Soengud
- Keemiline lokk
- Juuksepikendused

Kosmeetik:

- Nahahooldus
- Ripsmed ja Kulmud
- Depilatsioon
- Jumestus
- Maniküür
- Pediküür

   

 

Danné Mountague-King

Danné konseptsiooni aluseks on juba üle 30 aasta olnud "loodust jäljendades loomulike tulemusteni". Taimede ja nende raviomaduste uurimiste ühendamine uue tehnoloogia poolt pakutavate võimalustega on avanud täiesti uusi võimalusi naha parameditsiiniliste ravide arendamises. Danné konseptsiooni järgne naharavi-programm põhineb sellel, et nahk reageerib tahetul viisil, kui kasutatakse aineid,mida nahk tunnistab omataolisteks. Nahka ravitakse selle oma keemiale ja hetke seisukorrale vastavate toodetega individuaalselt täpselt koostatud raviprogrammi järgi vajalike koduste hooldustoodetega ja tõhusate hooldustega salongis.

Ensüümmask #1 hoolitsus
Ensüümmask #1 on kõige olulisem hooldus naha põhifunktsioonide normaalsesse seisukorda ja toonusesse viimisel. Mask aktiveerib ainevahetust, parandab vere-ja lümfiringet, naharakud saavad rohkem hapnikku ja toiteaineid. Jääkained ja mürgid pääsevad rakkudest ja nahast välja. Tulemuseks on pringim ja säravam näonahk.

Prozyme hoolitsus
Prozyme on eriti tõhus ensüümkoorija, mis kasutab ananassist ja papiast saadud ensüüme. See puhastab ja eemaldab naha pinnalt surnud rakkude materjali, bakterid ja jääkained. Sobib ideaalselt õhukesele, kestendavale, vistrikulisele, päikesest kahjustatud ja peente kortsudega nahale.

Quick peel #1 hoolitsus
Quick peel alandab naha pH taset ning eemaldab karedad surnud naha rakud. Hiina kaneelipuu koor tekitab näilist kuumust, stimuleerides naha pealispinna veresoonte aktiivsust, puhastades nahka ja varustades seda paremini hapnikuga. Nahk saab juurde energiat ja muutub siledamaks. See hooldus on kasulik ka vistrike ning muude nahadefektide kiireks raviks. Sobib punetavale tundlikule nahale ning nõrkade kapillaaride tugevdamiseks.

Alkaline wash hoolitsus
Alkaline wash hoolitsust soovitatakse akne, armkudede, pigmentatsiooni ja karvanääpsupõletike puhul. See mask hävitab tõhusalt baktereid naha pinnalt vähendades nii oluliselt põletikuohtu.

Hoolitsused viib läbi Danné Mountague-King koolitatud kosmeetik Ave Ots

 

Dr.Hauschka loodusravikosmeetika tutvustus

Dr. Hauschka on professionaalne loodusravi kosmeetikasari, mis tuli turule juba 1967. aastal ja on tänaseks saavutanud peaaegu kultusliku staatuse. Sari on kuulus oma toodete tippkvaliteedi kui ka hoolduse holistilise lähenemise poolest.

Dr.Hauschka salongihooldus on loodusteraapia, mis stimuleerib nahas ja kogu kehas peituvat tasakaalustumise ja tervenemise võimet. Selline lähenemine on tõestanud oma efektiivsust kiiresti muutuvate trendide keskel juba enam kui 30 aastat!

Dr. Hauschka tooted ei sisalda keemilisi lõhna-, värvi-, ega säilitusaineid. Sarja toormaterjaliks on looduslikud, teraapiliselt aktiivsed taimsed koostisosad, mis on kasvatatud biodünaamiliselt (st. ei kasutata keemilisi väetisi ega taimekaitsevahendeid). Enamik ravimtaimedest kogutakse käsitsi, arvestades looduse rütme, mil taime teraapilised omadused on parimad.

Sarja toodetakse homoöpaatiliste ja antroposoofiliste loodusravimite tehases WALA, mis asub Lõuna-Saksamaal. Tooted valmivad vaikses õhkkonnas, püütakse välistada igasuguseid negatiivseid mõjusid. Näiteks palutakse WALA külastajatel välja lülitada mobiiltelefonid, et vältida elektrosudu.

Dr. Hauschka nahahoolduse eesmärk on taastada ja säilitada tasakaal nahas, stimuleerides naha enda aktiivsust. Nii ei kaeta kuiva nahka rasvase kreemiga, vaid antakse impulss, et nahk ise hakkaks tootma vajalikku rasu. Rasusele nahale aga antakse normaliseerivat näoõli, et nahk rahuneks ja õpiks reguleerima oma rasutootmist.

Salongihoolduse pärl on klassikaline hooldus, mis on oma ainulaadse toime ja kvaliteedi poolest tuntud kogu maailmas. Selle sügavalt lõõgastava kogemuse ajal taastub naha loomulik talitlus.
Hooldus algab jalavanniga, et parandada kogu keha soojust. Jalgade ja käte silitustele ning kaela pingest vabastamisele järgnevad lõhnavad kompressid, näo auruvann, sügavpuhastav mask, homoöpaatilised hooldusampullid ja intensiivhoolduse mask. Hoolduse "süda" on lümfistimulatsioon. See on profülaktiline teraapia, mis mõjub puhastavalt ja imuunsust tõstvalt ning parandab eluenergia ringlust kogu kehas. Hoolduse tulemuseks on pehme ja klaar nahk, mis põhineb sisemisel tasakaalul.

 

Dr. Hauschka loodusravikosmeetika hooldused

• Klassikaline luksushoolitsus

Täiuslik hoolitsus jalavanni, seljasilituste, käte- ja jalgade lõdvestuse, kuumade kompresside, näopuhastuse, puhastava- ja hooldava maski, lümfistimulatsiooni, homöopaatilise intensiivhooldustoote ning dekolteemassaaziga.

• Trimmiv klassikaline hoolitsus

Täiuslik hoolitsus jalavanni, käte - ja jalgade lõdvestuse, kuumade kompresside, näopuhastuse, puhastava maski, lümfistimulatsiooni, homöopaatilise intensiivhooldustoote, trimmiva maski, kaela õlimaski, silmaümbruse ja kaela külmade-kuumade kompresside ning dekolteemassaaziga.

• Klassikaline hoolitsus

Täiuslik hoolitsus jalavanni, käte- ja jalgade silituste, kuumade kompresside, näopuhastuse, puhastava- ja hooldava maski, lümfistimulatsiooni, homöopaatilise intensiivhooldustoote ning dekolteemassaaziga.

• Elustav hoolitsus

Näopuhastus kuumade kompressidega, puhastav savimask, lümfistimulatsioon, homöopaatiline intensiivhooldustoote ja hooldava maski, kaela kontrastkompressidega ning dekolteemassaažiga.

• Trimmiv hoolitsus

Hoolitsus kuumade kompresside, lümfistimulatsiooni, homöopaatilise hooldustoote, trimmiva maski, kaela õlimaski, silmaümbruse ja kaela kontrastkompresside ning dekolteemassaaziga.

• Näohoolitsus "1tund iseenda jaoks"

Hoolitsus kuumade kompresside, lümfistimulatsiooni, homöopaatilise intensiivhooldustoote, hooldava maski ning dekolteemassaaziga.

• Puhastav hooldus

Hooldus kuumade kompressida, mehhaanilise puhastuse, puhastava maski, lümfistimulatsiooni ja homöopaatilise intensiivhooldustootega.

• Ekspress õhtuhooldus

Hooldus jalavanni, jalamassazi, kuumade kompresside, lümfistimulatsiooni, dekolteemassazi ja homöopaatilise ööhooldustootega.

• Puhastus probleemsele nahale

Näopuhastus kuumade kompresside, mehaanilise puhastuse, homöopaatilise hooldustoote ja puhastava maskiga.

Hooldused viivad läbi Dr.Hauschka koolitatud kosmeetikud Ave Ots ja Terje Saarmann

 

Psühho-bio-struktuurne näomassaaž.

Integreeritud massažitehnika mis lahendab mitmesuguseid probleeme. Töötab ühtlustamise tasandil - kolme peamise organismi süsteemi koostoimel, mis on neuro-psühholoogiline, toetav struktuurne ja süsteemne tasand, mis töötab läbi sügavamad kudede kihid. Selle massaažitehnika läbi toimub sügav lõõgastumine, mis vabastab lihaste spasmid ja seeläbi toimub näonaha kortsude ennetamine, eemaldades liigse vedeliku, taastades elastsuse kudedes. Hoolduse käigus tehakse vajadusel ka näonaha koorimist ja hoolduse lõpetab vastavalt nahatüübile sobilik mask.

Hooldused viib läbi kosmeetik Ave Ots